A - Z PLOTOVÉ CENTRUM - Váš specialista na dodávku a montáž oplocení

Tradiční česká plotařská společnost A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o. působí na trhu od roku 1997 a zabývá se výrobou, prodejem, dodávkou a montáží drátěných plotů a oplocení nejen pro oblast Brna a okolí, ale i v rámci České republiky a Slovenska. Jedním z hlavních strategických cílů naší společnosti je dosahovat trvale vysoký stupeň kvality našich služeb. Toto se týká nejen námi prodávaných produktů, ale i činnosti každého našeho zaměstnance, počínaje vedením společnosti až po posledního pracovníka.

Tým tvořený specialisty na oplocení Vám ochotně pomůže při výběru a realizaci Vašeho vysněného plotu a zajistí komplexní servis. Jsme odborníci ve svém oboru. Důležitá je pro nás spokojenost zákazníka a proto klademe důraz na individuální přístup ke každé zakázce. Samozřejmostí je bezplatné zpracování požadavků zákazníka včetně nezávazné cenové kalkulace. Všechny námi nabízené systémy oplocení můžeme dodat s montáží na klíč.

Nosným programem je kvalitní drátěné oplocení, které je povrchově upraveno zinkem, nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše plotové systémy mají široký záběr použití od zahradních plotů až po oplocení průmyslových areálů a budov strategického významu. Šíři sortimentu doplňují chovatelská a lesnická pletiva, moduly pro sportoviště, zahradní brány a branky, mobilní ploty a další příslušenství.

Nabízíme Vám pletiva, sloupky, vzpěry, brány a branky vlastní výroby s českým původem a další zboží od prověřených českých a zahraničních dodavatelů s dlouholetou tradicí, zaručující vysokou kvalitu výrobků a služeb. O kvalitě nabízených služeb svědčí řada spokojených zákazníků, ale i desítky spolehlivě fungujících referenčních staveb nejen v České republice, ale i v sousedním Slovensku.

Bližší představu o naší společnosti si můžete udělat na internetových stránkách www.plotovecentrum.cz, kde je možno shlédnout průřez sortimentu společnosti i referenční fotogalerii.

Jsme přesvědčeni, že zvolíte-li si společnost A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o. pro dodávku plotových systémů, popř. realizaci Vašich investičních záměrů, nebo subdodávek v oblasti oplocení, budete s rozsahem, kvalitou a rychlostí našich služeb spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na dodávku materiálu i montáž oplocení přesně podle Vašich představ.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Kontakt

A - Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o.
Stará pošta 67, 664 61 Rajhrad
+420 547 231 211
255 10 908
DIČ CZ25510908